Služby, které nabízím

Nabízím Vám komplexní služby v oblasti realit.
Ať už chcete prodat/pronajmout své dosavadní bydlení, zrychlit proces prodeje, nafotit a nastylizovat svou nemovitost nebo pomoci s rekonstrukcí, rád vše převezmu do svých rukou. Můžete se spolehnout na profesionální realitní služby pod jednou střechou.

Prodej / pronájem

Zvažujete prodej/pronájem své nemovitosti? Nechte to na mě. Rád se stanu vaším osobním realitním makléřem a vyřídím veškeré právní či administrativní záležitosti, aby vám zbyla jen radost z uskutečněného obchodu. Postarám se také o realitní marketing, abyste mohli nemovitost prodat/pronajmout za co nejvyšší cenu a bez zbytečného čekání.

Pojďte si přečíst, co všechno tato služba zahrnuje.

 • Připravím nemovitost na focení – home staging a foto staging.
 • Nafotím/natočím interiér a exteriér (3D scan, video prohlídka, snímky dronem u rodinného domu).
 • Zvolím vhodnou marketingovou strategii.
 • Oslovím potenciální zájemce.
 • Zrealizuji osobní prohlídky.
 • Zajistím advokáta na vypracování smlouvy.
 • Doporučím kontakt na ověřeného finančního poradce pro rychlé vyřízení hypotéky.
 • Postarám se o dodatečnou administrativu na katastru nemovitostí.
 • Zařídím hladké předání nemovitosti a vypracování předávacího protokolu.

Rekonstrukce

Máte byt, který by si zasloužil rekonstrukci? Ať plánujete částečnou, nebo kompletní renovaci, rád vás tímto procesem provedu krok za krokem. Společně naplánujeme její průběh, pobavíme se o vašich přáních a požadavcích, stanovíme si finanční budget a určíme termín. V oblasti realit se pohybuji už mnoho let, a tak mám desítky kontaktů na ověřené stavební firmy a kvalitní dodavatele.

Pojďte si přečíst, co všechno tato služba zahrnuje.

 • Domluvíme se na osobním setkání, na kterém mě zasvětíte do cílů a přání vaší rekonstrukce.
 • Oslovím vhodné dodavatele a obstarám veškerou komunikaci.
 • Dohlídnu na hladký průběh celé rekonstrukce.
 • Zajistím veškeré administrativní dokumenty (včetně smluv, protokolů…).
 • Předám vám nově zrekonstruované bydlení.

Fotografování nemovitostí

Profesionální fotografie nemovitostí hrají při prodeji velmi důležitou roli. Dokážou zaujmout a přitáhnout velké množství potenciálních kupců za velmi krátký čas. Z mé realitní praxe vyplývá, že nemovitosti s kvalitními fotografiemi mají na trhu mnohem větší úspěch. Proto do mé specializace patří také profesionální home staging a foto staging, které zvýší atraktivitu vašeho bydlení a dají mu přidanou hodnotu.

Pojďte si přečíst, co všechno tato služba zahrnuje.

Home staging

Potenciální kupec si o inzerované nemovitosti vytvoří obrázek pár sekund potom, co do ní vstoupí. Cílem home stagingu je vytvořit takový prostor, který si zájemci okamžitě oblíbí. Prostor, který bude působit moderně, harmonicky a útulně. V rámci home stagingu nastylizuji interiér a připravím ho na profesionální focení. Pokud je interiér prázdný, vybavím ho vhodným nábytkem a doplňky, aby si zájemci mohli vytvořit lepší představu o budoucím bydlení.

Fotostaging

Na home staging navazuje foto staging, který spočívá v přípravě prostoru na profesionální focení. Obnáší nejen úklid, ale také aranžování/dekorování interiéru bytovými doplňky – například polštářky, dekami, květinami nebo keramikou. Následně vytvořím fotografie interiéru, které přiložíme k inzerátu vaší nemovitosti na realitních portálech nebo do tištěných inzerátů. Šance na prodej/pronájem díky tomu rapidně roste.

Videoprohlídky

Kontakt

Kontaktujte mně

Máte zájem o některou z mých služeb? Rádi byste se domluvili na konzultaci či schůzku?
Vyplňte, prosím, kontaktní formulář a já se vám obratem ozvu.