Profesionální foto služby

Nabízím Vám komplexní služby v oblasti realit.
Ať už chcete prodat/pronajmout své dosavadní bydlení, zrychlit proces prodeje, nafotit a nastylizovat svou nemovitost nebo pomoci s rekonstrukcí, rád vše převezmu do svých rukou. Můžete se spolehnout na profesionální realitní služby pod jednou střechou.

Dron

Ke své práci používám dron DJI Air 2S. Jedná se o menší kompaktní dron, který má jednopalcový snímač s rozlišením 20Mpx, je schopný pořídit videozáznam v rozlišení 5,4K. Dron mám samozřejmě registrovaný a vlastním potřebné licence a povolení.

Foto služby

Nejen pro realitní makléře nabízím focení nemovitostí. K tomu používám fotoaparát Sony A7 III s fullframe snímačem a světelný širokoúhlý objektiv, díky kterému jsem schopen vyfotit téměř celou místnost. Na focení detailů mám další světelné objektivy. Zpracovaná zakázka obsahuje cca 25-40 fotografií, dle velikosti fotografovaného objektu, kdy tento soubor fotografií odevzdávám následující pracovní den.

Home staging

Kompletní vybavení prázdného bytu nábytkem, který zůstává v nemovitosti po celou dobu prodeje. Potenciální kupec si o inzerované nemovitosti vytvoří obrázek pár sekund potom, co do ní vstoupí. Cílem home stagingu je vytvořit takový prostor, který si zájemci okamžitě oblíbí. Prostor, který bude působit moderně, harmonicky a útulně. V rámci home stagingu nastylizuji interiér a připravím ho na profesionální focení. Pokud je interiér prázdný, vybavím ho vhodným nábytkem a doplňky, aby si zájemci mohli vytvořit lepší představu o budoucím bydlení.

Fotostaging

Na home staging navazuje foto staging, který spočívá v přípravě prostoru na profesionální focení. Obnáší nejen úklid, ale také aranžování/dekorování interiéru bytovými doplňky – například polštářky, dekami, květinami nebo keramikou. Následně vytvořím fotografie interiéru, které přiložíme k inzerátu vaší nemovitosti na realitních portálech nebo do tištěných inzerátů. Šance na prodej/pronájem díky tomu rapidně roste.

Video

Nedílnou součástí nabídky služeb jsou i videoprohlídky, které natáčím také na svůj Sony A7 III umístěný na stabilizátor, pro kvalitní zvuk používám bezdrátové klopové mikrofony Rode.

Půdorysy, 3D, vizualizace

Na přání klienta jsem schopen vyhotovit 2D i 3D půdorysy nemovitosti včetně vizualizací.

Kontakt

Kontaktujte mně

Máte zájem o některou z mých služeb? Rádi byste se domluvili na konzultaci či schůzku?
Vyplňte, prosím, kontaktní formulář a já se vám obratem ozvu.

p

Veškerý obsah na těchto webových stránkách nelze stahovat, kopírovat, distribuovat, přenášet či jinak využívat pro jakékoliv jiné účely.